Galatasaray-Chelsea maç sonucu...

Galatasaray-Chelsea maç sonucu...

UEFA, ŞAMPİYONLAR LİGİ 2. TUR İLK MAÇINDA OYNANACAK OLAN GALATASARAY-CHELSEA KARŞILAŞMASI İLE İLGİLİ TAHMİNDE BULUNARAK, İSTANBUL'DAKİ MÜCADELENİN 1-1 SONA ERECEĞİNİ İDDİA ETTİ...

Galatasaray’ın TT Arena’da İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi 2. Tur ilk maçı için UEFA’nın ‘Tüyocu’ ismi verilen kişisi görüş belirterek, maçın 1-1 berabere biteceğini öne sürdü. Yapılan tahminlerde, Galatasaray’ın iç sahadaki taraftar desteği ve güçlü kadrosu göz önünde bulundurulurken, Chelsea’nin son aylarda kendi liginde formda olduğu belirtildi.

UEFA’nın resmi internet sitesinde yapılan yorumlarda, sarı-kırmızılı takımın Fildişi Sahilli yıldız futbolcusu Drogba’nın kilit isim olacağına vurgu yapılırken, İngiltere temsilcisinin golünü ise Hazard’ın atmasının sürpriz olmayacağı belirtildi.

Özel bir şirketle ortak olarak Kupa 1’de oynanacak maçlar için tahminler yürütülen UEFA’nın resmi sitesi bu uygulamayı kullanarak maçların skorunu doğru tahmin eden okuyucularına sponsoru aracılığıyla hediyeler vaat ediyor. Her maç haftası öncesinde ise o maçlarla ilgili öncelikle kendi tahminlerini ortaya koyuyor. Takımların Şampiyonlar Ligi’nde daha önceki maçlarından topladığı veriler ışığında karşılaşacak takımları kıyaslayan sistem buna göre o maçın hangi skorla biteceğini belirliyor.

İHA

 
Diğer Başlıklar